Volvo 940 - 2.0 Polar HPT 86242 KM
Algemeen
Prijs | € 23.500 |
Bouwjaar | 1997 |
Kilometerstand | 86.242 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 5 |
APK | Bij aflevering |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | H-178-GX |
Datum deel 1 | 23-09-1997 (import) |
Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
Aantal deuren | 4-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1986 cc |
Energielabel | - |
Carrosserie | Combi |
Kleur | Blauw (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
Gewicht | 1442 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Airconditioning
- Climate Control
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 1.970 kg
Interieur: Lichtgrijs, Leder/stof
Emissieklasse: Euro 2
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Hoofdsteunen voor
Exterieur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Overig
- electrischbedienbare ramen voor en achter
= Bijzonderheden =
Het is ons weer eens gelukt een echt zeldzaam juweeltje te vinden. Deze 1997 Volvo 940 2.0 HPT Turbo is met recht zo te noemen met een kilometerstand van slechts 86242 KM. Deze Volvo 940 bevindt zich in vrijwel nieuwstaat, zowel optisch als technisch. Deze Volvo is uitgevoerd in een fantastische kleur aquamarijn blauw metallic en heeft een licht grijs half leder /stoffen interieur. Verder is deze Volvo uitgerust met mooie licht metalen velgen, 4 elektrische ramen, climate controle en elektrisch verstelbare spiegels met verwarming. Het betreft een handgeschakelde auto met 5 versnellingen.
Wij hebben deze Volvo volledig groot onderhoud gegeven inclusief nieuwe distributieriem, de auto is volledig nagelopen en klaar voor
nog jaren rijplezier.
Wij zijn al bijna dertig jaar gespecialiseerd in het merk Volvo en u kunt bij ons naast Volvo's ook terecht voor alle vormen van reparaties en onderhoud, schade herstel, aankoop keuringen, automaat flushen, en nieuwe en gebruikte onderdelen van vrijwel alle type Volvo's van klassiek tot modern.
Wij zijn al ruim 30 jaar gespecialiseerd in Volvo en behoren daarmee tot de absolute specialisten en kenners van Volvo klassiekers en Youngtimers.
U kunt behalve voor Volvo's bij ons ook terecht in onze goed uitgeruste werkplaats, waar uw Volvo in zeer goede en gedreven gespecialiseerde handen is. U bij ons terecht voor vrijwel alle voorkomende werkzaamheden aan uw Volvo klassiekers, Youngtimers en recente modellen tot rond 2015 .
Wij raden u aan altijd even vooraf contact met ons op te nemen voor u langs komt, zodat we voorbereidt zijn op uw komst en tijd hebben kunnen inplannen om u naar behoren van dienst te kunnen zijn.
- onderhoud en APK keuringen
- schade herstel
- alle vormen van reparaties
- aankoopkeuringen en adviezen
- storingen uitlezen en herstellen.
- onderdelen zowel nieuw als gebruikt
- automaat flushen
Hoeveel kost een Volvo 940 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.