Let op! Geld lenen kost geld
Volkswagen Transporter - T6.1 2.0 TDI 150pk | DSG | Exclusive | Lang | Spoilerset | 3-zits | LED koplampen | PDC | - AutoWereld.nl
 

Algemeen

Prijs € 50.995 excl. BTW
Prijs incl. BTW € 61.704
Bouwjaar 2024
Kilometerstand 11 km
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 7
APK -
BTW auto Ja, excl. BTW
Kenteken -
Datum deel 1 22-04-2024
Motorvermogen 110 kW (150 pk)
Aantal deuren 4-deurs
Aantal zitplaatsen 3
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud -
Energielabel -
Carrosserie Bestel
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Indium Grey (donker grijs metallic)
Gewicht -
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Autocentrum van Doorn
Klomperweg 118

6741PK Lunteren

0318485993

www.autocentrumvandoorn.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Centrale deurvergrendeling
  • Parkeersensor
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Cruise Control
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Navigatiesysteem
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Spoiler
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Nieuw: Ja
Lengte/hoogte: L2H1
Interieur: Antraciet, Stof
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: geen

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen (optioneel)
- Parkeersensor achter
- Side-steps (optioneel)
- Special Grille
- Verlagingsveren
- Zwarte emblemen

Infotainment
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatie via carplay
- Stuurwiel multifunctioneel

Interieur
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijders bank
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar

= Bijzonderheden =

Wij bieden aan een nieuwe nog BPM vrije Transporter T6.1 in de verlengde uitvoering met de 150pk motor en automaat. Dit is echt een bus met uitstraling! De mooie antraciet metallic kleur, de rode remklauwen en de LED koplampen geven hem een sportieve uitstraling. Hij is onder meer uitgerust met: airco, cruise controle, origineel VW navigatiesysteem, mogelijkheid voor Apple Carplay en camera achteruit rijden. Het afgebeelde accessoire pakket is tegen meerprijs leverbaar. Vraag naar de mogelijkheden voor financial of operational leasing. Maak een afspraak voor een proefrit en bel met Autocentrum Van Doorn in Lunteren op 0318-485993.

Bij Autocentrum van Doorn in Lunteren hebben wij een mooie collectie jonge occasions staan met een duidelijke historie en een goed onderhoudsverleden. De nadruk ligt op bedrijfswagens in het luxere segment. Maar we hebben ook een aanbod van personenauto’s in diverse prijsklassen. Staat de auto van uw keuze er niet bij? Dan kunnen we een zoekopdracht voor u plaatsen. U wordt dan op de hoogte gehouden zodra er iets binnen gaat komen. Ook voor onderhoud kunt u bij ons terecht. In de modern uitgeruste werkplaats kunnen we eigenlijk alle soorten voertuigen onderhouden. Ook voor leasing en verzekering kunt u bij ons terecht. Welkom!

Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autocentrum van Doorn

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken