Let op! Geld lenen kost geld
Skoda Karoq - 1.0 TSI DSG Ambition Business Navigatie Parkeersensoren App-Connect DAB+ - AutoWereld.nl
 

Skoda Karoq - 1.0 TSI DSG Ambition Business Navigatie Parkeersensoren App-Connect DAB+

2020, Benzine, Automaat, SUV / Terreinwagen, Grijs
€ 22.250
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 115.528 km

Algemeen

Prijs € 22.250
Prijs excl. BTW € 18.710 excl. BTW
Bouwjaar 2020
Kilometerstand 115.528 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 10 januari 2026
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken G-075-XR
Datum deel 1 10-01-2020
Topsnelheid 186 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 10,70 sec
Motorvermogen 85 kW (116 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 999 cc
Energielabel C
Carrosserie SUV / Terreinwagen
Kleur Grijs
Oorspronkelijke kleur Grijs
Gewicht 1261 kg
Trekgewicht max 1200 kg
Trekgewicht onger. 680 kg
Verbruik (±) 1 op 19
Introductiejaar januari 2019
Meer modelinformatie

Aanbieder

Jan van Veen Auto's B.V.
Zijlstraat 3

5305EE Zuilichem

0418673026

www.janvanveenautos.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lendesteun
  • Regensensor
Multimedia
  • Navigatiesysteem
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
  • Dakrails
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
Overige
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 186 km/u
GVW: 1.900 kg
Wielbasis: 264 cm

Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof

Milieu
CO₂-uitstoot: 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 - € 211 per kwartaal

Garantie
Garantie: Huisgarantie

Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
- 12 Maanden Bovag Garantie (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar

Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar

Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie

Overig
- AppConnect
- Apple Carplay

= Bijzonderheden =

Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doe jij met deze Skoda Karoq. De aandrijving van deze Skoda wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Tot de uitrusting van deze Skoda behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, aluminium dakrailing, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank.

Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met DAB-radio!) en het navigatiesysteem. Als je wilt kun jij beiden zelfs met je stem bedienen. Even de smartphone erin klikken en de draadloze telefoonlader zorgt vanzelf voor nieuwe energie. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen je om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Skoda met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. De uitrusting van deze auto is met cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.

Zoals je mag verwachten van deze Skoda Karoq is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt je om een dreigende aanrijding te voorkomen. Met voorzieningen als brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.

Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.

Jan van Veen Auto’s
Wij zorgen ervoor dat je de auto gaat vinden die bij je past, een jonge occasion die doet wat hij moet doen, waar je van op aan kunt én die er ook nog eens mooi uitziet.

Inmiddels bestaat ons bedrijf 29 jaar en kunnen onze verkoopadviseurs je als geen ander informeren en meedenken voor een aanbod passend bij jóuw leven. Onze specialisatie ligt bij de A-merken Volkswagen, Audi, Seat & Škoda en daar hebben we er altijd 250 van op voorraad! We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook heel trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10.

Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 4 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen.

Service
Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen:
- Minimaal 6 maanden APK
- Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.)
- Km-stand garantie met de Nationale Auto pas
- Onderhoudshistorie
- Tenaamstelling bij ons bedrijf
- Nieuw matten set
- Een wasbeurt bij aflevering

Garantie
Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie. De voorwaarden zijn opgesteld met de ANWB en Consumentenbond. Verder krijg je de onderhoudsbeurt bij de BOVAG garantie cadeau!

Inruil & Financiering
Een auto inruilen van een ander merk? Geen probleem, we doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook denken we graag mee met een financiering of verzekering.

Hoeveel kost een Skoda Karoq verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Jan van Veen Auto's B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken