Let op! Geld lenen kost geld
Saab 9-3 Cabrio - 2.0t BioPower Vector Aut. Youngtimer | Navi | Nieuwstaat | Dealeronderhouden - AutoWereld.nl
 
€ 19.950
198.064 km

Algemeen

Prijs € 19.950
Bouwjaar 2008
Kilometerstand 198.064 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 20 augustus 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 27-12-2007
Topsnelheid 225 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 9,50 sec
Motorvermogen 162 kW (220 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1998 cc
Energielabel F
Carrosserie Cabriolet
Kleur Zilver (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Snow Silver (licht zilver metallic)
Gewicht 1580 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 10
Introductiejaar juli 2005
Meer modelinformatie

Aanbieder

Welmans Automobielen B.V.
Baarnsche dijk 3

3741LN Baarn

035-3031383

www.welmansautomobielen.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Getint glas
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederenbekleding
  • Regensensor
  • Stoelverwarming
  • Xenon verlichting
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
  • Sportstoelen
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
Overige
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2007 - dec. 2010

Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 62 liter
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 230 km/u
Wielbasis: 268 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik in de stad: 13,1 l/100km (1 op 7,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,7 l/100km (1 op 13,0)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter

Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem full map

Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Sportstuur
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd

Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)

Overige
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Pack Vision (bi-xenon koplampen, binnen/buitenspiegel aut. dimmend, Koplampen adaptief, koplampreiniging)
- Parkeer pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter)

= Bijzonderheden =

Nieuw binnen bij Welmans: deze stijlvolle youngtimer Saab 9-3 Cabriolet benzine automaat van de facelift. In tijdloos Snow Silver nieuw geleverd in Zwitserland en sindsdien in een tijdscapsule (binnen) gestaan, want met net iets minder dan 2 ton is dit exemplaar nog (bijna) in nieuwstaat. Zien is geloven en wij hebben er al genoeg gezien die minder mooi waren! De eerste Nederlandse eigenaar kocht deze Saab een half jaar geleden bij Saab Apeldoorn en heeft er 10.000 probleemloze kilometers mee afgelegd. Bij ons is 'ie ingeruild op een V6 Aero met LPG, vanwege het toenemende aantal kilometers per jaar die hij ging rijden.

We zoeken daarom een nieuw baasje voor deze fraaie Zweedse Cabriolet, die in Vector uitvoering werd besteld met vrijwel alle leverbare fabrieksopties, zoals:
- Zwart lederen bekleding
- Elektrische verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bijrijdersstoel
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem met touchscreen (inbouw Carplay mogelijk tegen meerprijs)
- Automatisch dimmende binnen- én buitenspiegels
- Parkeersensoren achter
- Xenon-verlichting met daarboven de LED dagrijverlichting signatuur (facelift)
- Regensensor
- Windscherm

Dat het hier een 2.0t Vector betreft (en geen 1.8t) zorgt ervoor dat ook de klassieke turbodrukmeter aanwezig is in het dashboard - wel zo leuk. Deze Saab rolde als BioPower van de band, dat wil zeggen dat hij ook geschikt is gemaakt voor het rijden op BioEthanol (E85). De cilinderkop, brandstofleidingen, benzinetank en software zijn hier op aangepast. BioEthanol is een alternatieve en milieuvriendelijke brandstof die met name in Zweden en Frankrijk volop verkrijgbaar is en daar ook voordelig te tanken voor rond de 1 euro per liter. Bijkomend voordeel (naast de lage literprijs) is de krachtstijging en souplesse op die brandstof, af-fabriek van ga je van 175 naar 200 pk op E85. De motorcomputer herkent automatisch op welke brandstof je rijdt en je kunt het beste switchen als je de tank goed leeg hebt gereden. In aanvulling hierop heeft de gerenommeerde software en diagnose specialist DionHPT deze Saab nog verder geoptimaliseerd, voor net iets meer dan het standaard vermogen en koppel. (ga uit van Hirsch-specs: 220 pk en 330 Nm). Dit zorgt er tevens voor dat de 5-traps automaat nog vloeiender z'n werk doet en mooi gebruikt maakt van het hoge koppel bij lage toeren.

Het onderhoud van deze Saab is zoals je hoopt en verwacht, volledig ingevuld en bijgehouden door uitsluitend Saab-garages. Zo zuinig als de vorige eigenaar was op de optische staat, zo riant spendeerde hij z'n Zwitserse Franken aan tijdig en grondig onderhoud. Een geruststellend idee voor de volgende eigenaar.

Wilt u deze Saab in het echt zien en ervaren? Wacht dan niet te lang met reageren en maak voor het nieuwe cabrioseizoen vast een afspraak. In deze staat krijgen we ze zelden nog aangeboden. Pas op voor Amerikaanse schadebakken en teruggedraaide Duitsers en laat u overtuigen door de Zwitserse kwaliteit. De beller is sneller.

Let op: Voor de beste klantbeleving ontvangen wij u bij voorkeur op afspraak. Voorkom dat u moet wachten of voor een dichte deur staat en bel ons voorafgaand aan uw showroombezoek.

Hoeveel kost een Saab 9-3 Cabrio verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Welmans Automobielen B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken