Renault Grand Scénic - 2.0 Expression Automaat Trekhaak NAP
Algemeen
Prijs | € 4.995 |
Bouwjaar | 2011 |
Kilometerstand | 180.277 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | - |
APK | Bij aflevering |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 02-PNG-2 |
Datum deel 1 | 04-03-2011 |
Topsnelheid | 190 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
Aantal deuren | 5-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1997 cc |
Energielabel | C |
Carrosserie | MPV |
Kleur | Zwart |
Oorspronkelijke kleur | Zwart |
Gewicht | 1405 kg |
Trekgewicht max | 1300 kg |
Trekgewicht onger. | 750 kg |
Verbruik | (±) 1 op 13 |
Introductiejaar | april 2009 |
Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 190 km/u
GVW: 2.128 kg
Wielbasis: 277 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 186 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,9 l/100km (1 op 9,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 240 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Zonnescherm(en)
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Trekhaak afneembare kogel
= Bijzonderheden =
Stijlvol, een tikje gewaagd en met uitstekende rijkwaliteiten: dat is een Franse auto ten voeten uit. Kijk maar eens naar deze Renault Grand Scénic. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels, verschuifbare achterbank, elektrisch bedienbare ramen achter en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Renault zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. Deze Renault is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Indien u interesse heeft in deze Renault, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
LET OP Op woensdag en zondag zijn wij gesloten!
Bij interesse in een van onze occasions kunt u terecht bij ons op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9:00 tot 18:00 en op zaterdag van 10:00 tot 16:00. Buiten deze tijden zijn wij in overleg open op afspraak. Voor het maken van een afspraak of voor het beantwoorden van uw vragen kunt u ons bereiken op 0570-781002. Alle inruil is mogelijk. Op onze Occasions zijn garanties en financieringen in overleg mogelijk. Zonder aanbetaling kunnen wij helaas geen auto’s reserveren. Een aanbetaling is bindend en restitutie van een aanbetaling is niet mogelijk. Wilt u uw auto uitvoeren (exporteren naar het buitenland ) dan verzorgen wij in samenwerking met het RDW de documenten ( export dienstverlening Deventer ).
De informatie op deze website is met grote zorg samengesteld. Ondanks dit is het mogelijk dat de informatie onvolledig weergegeven wordt of eventueel fouten kan bevatten. Hoewel Boon Automotive zijn best doet om alle informatie en diensten zo goed en foutloos mogelijk aan te bieden kan het niet verantwoordelijk worden gesteld voor eventuele type- en rekenfouten of andere consequenties voorkomend uit het gebruik van deze website. Boon Automotive aanvaard dan ook geen enkele aansprakelijkheid in deze.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.