Peugeot 107 - AutoWereld.nl
 

Peugeot 107

2012, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Zilver
€ 1.450
225.828 km

Algemeen

Prijs € 1.450
Bouwjaar 2012
Kilometerstand 225.828 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 21 november 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 01-11-2012
Topsnelheid 157 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 13,70 sec
Motorvermogen 50 kW (68 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 998 cc
Energielabel A
Carrosserie Hatchback
Kleur Zilver
Oorspronkelijke kleur Zilver
Gewicht 780 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 22
Introductiejaar november 2011
Meer modelinformatie

Aanbieder

Auto-Didact Schadeauto's
Noordeinde 59-A

2761BR Zevenhuizen

0795933229

www.auto-didact.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur

Extra informatie

CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schadeopmerkingen: * is verrijdbaar,alle airbags oké,chassis oké,motor loopt,recht op de wielen,Interieur:,erg netjes, geen gaten of beschadigingen,schade:,voorzijde,vervangen:,bumperbalk en hoes,front,koplampen,motorkap,voorruit,scherm rechts voor,koppeling,repareren:,deur links voor restijl deukje,deur rechts voor uitdeuken\r\n,
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal
Referentienummer: 28298

= Aanvullende opties en accessoires =

- alarm klasse 1(startblokkering)
- boekjes compleet
- euro 5
- NAP
- passagiersairbag
- sleutels compleet
- stuur verstelbaar

= Bijzonderheden =

compleet kenteken,

Voor vragen kunt u altijd contact op nemen met: Dicko 06 3931 6183 (FR NL ENG DE), BANK ABN Amro 52 84 94 422 BIC Swift ABNANL2A IBAN nummer NL09ABNA0528494422 AUTO-DIDACT de Supermarkt voor schade auto's. Kom gerust eens langs om te kijken! Ook voor advies. Wij helpen u graag en de koffie staat altijd klaar. Er staan op ons terrein altijd 200 auto’s in voorraad. Wij spreken NEDERLANDS We speak ENGLISH Wir sprechen DEUTSCH Nous parlons FRANCAIS Heeft u problemen met het transport: wij kunnen de auto eventueel bij u op locatie brengen. Kijk voor ons adres openingstijden route en andere informatie op onze site www.auto-didact.nl. Ook op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 15:00 uur. Op woensdag hebben wij onze koopavond en zijn wij aanwezig tot 19:00 uur. Het hierboven genoemde schade omschrijving is een zo goed mogelijke indicatie op basis van zichtbaarheid en zonder demontage van delen.  Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Auto-Didact niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.

Hoeveel kost een Peugeot 107 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto-Didact Schadeauto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken