Let op! Geld lenen kost geld
Opel Kadett - D 1.2S Uniek! 1e Eigenaresse / Slechts 51.769 km / Zeer mooie staat / 100% origineel - AutoWereld.nl
 
€ 7.450
51.769 km

Algemeen

Prijs € 7.450
Bouwjaar 1984
Kilometerstand 51.769 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 4
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 31-08-1984
Motorvermogen 44 kW (60 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1196 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur -
Oorspronkelijke kleur Creme
Gewicht 818 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Auto Mooij Classics
Lange Vonder 16

5741TT Beek en Donk

0492-778267

www.automooij.nl

Extra informatie

Modelreeks: jul. 1980 - sep. 1984
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Interieur: Bruin, Stof
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Motorrijtuigenbelasting: geen

Super originele en unieke Ope Kadett D afkomstig van de eerste eigenaresse (zie foto's).

Nieuw geleverd in België op 31 Augustus 1984, originele inschrijvingsbewijs en gelijkvormigheidsattest nog aanwezig.

Ook nog alle originele sleutels en handleiding tevens aanwezig.

Auto rijdt perfect, waarschijnlijk precies nog zoals deze destijds uit de fabriek kwam gerold.

Alles werkt nog zoals het hoort, maar er zitten dan ook zo goed als geen extra optie's op de auto :)
In die tijd waren de auto's nog simpel!

Heel veel exemplaren zijn ten prooi gevallen aan het roestmonster waardoor er nog maar weinig rondrijden.
Deze auto is negenoeg roestvrij op enkele hele kleine plekjes na en dat kunnen we toch wel uniek noemen (zie foto's ook van de onderzijde).

Deze auto heeft recent nog een complete onderhoudsbeurt gehad, waarbij oa vervangen is;
-rondom nieuwe banden
-olie & oliefilter vervangen
-nieuwe brandstoffilter
-nieuwe luchtfilter

Wij kunnen deze auto eventueel voor u op Nederlands kenteken zetten.

Is de interesse gewekt?

Dit exemplaar is te bezichtigen in onze nieuwe 4500 m² showroom met dubbele verdieping tussen 75 andere klassiekers. Bij serieuze belangstelling graag vooraf bellen i.v.m. beschikbaarheid en om te reserveren. WhatsAppen kan ook met +31(0)492-778267 of mailen naar verkoop@automooij.nl. Voor een uitgebreide fotoreportage in hoge resolutie neemt u een kijkje op onze website www.automooij.nl. U bent van harte welkom voor een lekkere kop koffie en stellen u in de gelegenheid onze ruime collectie klassiekers te komen bewonderen!

Let op; wij reageren niet op Marktplaats berichten, bij interesse graag een mail sturen of bellen naar 0492-778267.

Disclaimer; ondanks dat onze advertenties met de grootste zorg worden samengesteld blijven deze onder voorbehoud van prijswijzigingen en typefouten. Controleer daarom altijd goed of de specificaties die u belangrijk vindt daadwerkelijk overeen komen met de beschrijving.

Hoeveel kost een Opel Kadett verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Auto Mooij Classics

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken