Opel Astra GTC - 1.6i 16V Business APK 19-4-26 Trekhaak CruiseControl Privacy Glass Airco - AutoWereld.nl
 
€ 1.794
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 276.068 km

Algemeen

Prijs € 1.794
Bouwjaar 2007
Kilometerstand 276.068 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 19 april 2026
BTW auto Nee, marge
Kenteken 31-XD-KD
Datum deel 1 12-04-2007
Topsnelheid 193 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 11,60 sec
Motorvermogen 85 kW (116 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1598 cc
Energielabel C
Carrosserie Hatchback
Kleur Zwart (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Zwart metallic
Gewicht 1150 kg
Trekgewicht max 1200 kg
Trekgewicht onger. 635 kg
Verbruik (±) 1 op 15
Introductiejaar februari 2007
Meer modelinformatie

Aanbieder

Van Den Boog Automotive
Barwoutswaarder 11

3449HE Woerden

+31348724347

https://www.vandenboogautomotive.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Getint glas
  • Hoofdsteunen achter
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lendesteun
  • Stuurbekrachtiging
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
  • Dakrails
  • Trekhaak
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 193 km/u
GVW: 1.745 kg
Wielbasis: 261 cm

Interieur
Interieur: Antraciet, Stof

Milieu
CO₂-uitstoot: 156 g/km
Emissieklasse: Euro 4

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)

Staat
Aantal sleutels: 1

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

- 5-bak
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s)
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) side
- Brake Assist System
- Brede beschermstrip
- Carbonafwerking interieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Entertainment system
- Goede Michelin banden
- Handgrepen en spiegels in de kleur
- Hoofdsteunen actief
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Metallic lak
- Reservewiel
- Rook en huisdier vrij
- Schijfremmen achter
- Speciale kleur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen verstelbaar

= Bijzonderheden =

Deze Opel Astra GTC komt uit 2007, werd geleverd van 01-02-2007 tot 17-07-2009 en kostte toen € 22.019,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2007 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 85 kW (116 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc.

De personenauto heeft een topsnelheid van 193 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,6 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,5 liter per 100 km en hij weegt 1150 kg. De APK is geldig tot 19-04-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 146,58 per kwartaal.
-
-
Innovaties waar we allemaal wat aan hebben. Daar gaat Opel al jaren voor. Oftewel 'De toekomst is voor iedereen'. De aandrijving van deze Opel komt voor rekening van een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook warmtewerend glas, aluminium dakrailing, in delen neerklapbare achterbank, actieve hoofdsteunen, elektrisch verstelbare buitenspiegels en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.

Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Deze auto heeft airconditioning aan boord. Ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller horen tot de voorzieningen op deze auto.

In de Opel Astra GTC heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Opel Astra GTC.

Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.

Welkom bij Van Den boog Automotive.

Met meer dan 20jaar ervaring in de autobranche uw adres voor uw nieuwe auto.

Door de jaren heen heb ik een grote kring met autobedrijven om me heen verzameld waardoor ik een gevarieerd aanbod kan bieden en een constante nieuwe aanvoer heb van auto’s

Alle inruil is mogelijk. Van auto tot caravan, motor of boot, ik ben altijd bereid een bod te doen en te kijken of we er samen uit kunnen komen.

Niet toe aan een nieuwe auto maar u wilt wel van uw huidige Auto (caravan motor etc) af, ook dan ben ik bereid u een bod te doen.

U kunt mij vinden in Woerden op onderstaand adres, belt (0348-724347) u voordat u langskomt dan zorg ik dat de koffie klaar staat

Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder

Hoeveel kost een Opel Astra GTC verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Van Den Boog Automotive

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken