Let op! Geld lenen kost geld
Morgan Roadster - V6 | Suplex suspension | Williams Tune | Full Service History | - AutoWereld.nl
 

Morgan Roadster - V6 | Suplex suspension | Williams Tune | Full Service History |

04-2009, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet, Blauw
€ 63.950
74.170 km

Algemeen

Prijs € 63.950
Bouwjaar April 2009
Kilometerstand 74.170 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Bij aflevering
BTW auto Nee, marge
Kenteken 60-NHH-7
Datum deel 1 02-04-2009 (import)
Topsnelheid 215 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 4,90 sec
Motorvermogen 150 kW (204 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 2
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 2967 cc
Energielabel G
Carrosserie Cabriolet
Kleur Blauw (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Lancia Midnight Blue metallic (donker bl
Gewicht 900 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 9
Introductiejaar juli 2006
Meer modelinformatie

Aanbieder

Louwman Exclusive Cars B.V.
Proostwetering 53

3543AC Utrecht

0302212121

www.louwmanexclusive.nl

Vergelijkbare Morgan Roadster occasions

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Alarm
  • Startonderbreker
Comfort
  • Lederenbekleding

Garanties

Extra informatie

Algemene informatie
Modeljaar: 2025

Technische informatie
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 215 km/u
GVW: 1.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 403 x 172 x 132 cm

Interieur
Interieurkleur: Bruin

Milieu
CO₂-uitstoot: 225 g/km
Emissieklasse: Euro 4

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,84 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik in de stad: 14,79 l/100km (1 op 6,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,96 l/100km (1 op 14,4)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- 16" RVS Spaakvelgen
- MOG Badgebar
- MOG Bagagerek met raamruimte
- MOG Easy-up dak
- MOG Klassieke stadslichtlampjes
- MOG Mesh grille
- MOG Mohair dak
- MOG Overriders
- MOG Ramentas mohair
- MOG Ronde buitenspiegels
- MOG Tonneaucover mohair
- MOG Treeplankrubbers
- MOG Winddeflectors

Interieur
- Dashboard panelen in geborsteld aluminium
- MOG Chassiscover RVS
- MOG Chrome binnenspiegel
- MOG Elastische deurtassen
- MOG Houten stuurwiel
- MOG Klokje
- MOG MotoLita stuurwiel
- MOG RVS stuurkolom cover
- MOG Walnoothouten dashboard
- RVS deurvangers

Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)

Overige
- MOG Anti Tramp bar
- MOG Panhard stang
- MOG Remote smeersysteem king-pins
- MOG Rem reactie stangen
- MOG Suplex vering voorzijde
- Sport exhaust

= Bijzonderheden =

De Morgan Roadster V6 volgde in 2004 de Morgan Plus 8 op. De krachtige 3.0 V6 motor zorgde voor nog betere prestaties en doordat de motor iets verder naar achter geplaatst kon worden, werd ook het stuurgedrag directer en had de Morgan minder last van zogenaamd onderstuur.

Dit fraaie exemplaar werd in 2009 nieuw geleverd in Belgiëin het schitterende 'Lancia Midnight Blue' metallic. Zoals elke Morgan die in 2009 werd gebouwd, is deze af fabriek voorzien van het speciale Centenary logo op het mooie walnoothouten dashboard. Een jaar later werd de auto door de vorige eigenaar aangeschaft en in Nederland geregistreerd. Sindsdien is de auto in onze werkplaats onderhouden en zijn er door deze eigenaar veel zaken naar wens gemodificeerd. Niet alleen optische zaken, maar ook om de handling en prestaties te verbeteren. De 'Williams Tune' ECU upgrade zorgt in combinatie met het sport luchtfilter dat het motorvermogen stijgt naar ongeveer 235 pk. Een belangrijker voordeel is dat de reactiesnelheid bij het intrappen van het gaspedaal sneller is, waardoor de auto dus soepeler rijdt. De Suplex vering aan de voorzijde en de aanpassing aan de achterwielophanging, met onder andere een extra Panhard stang en Anti-Tramp bar, zorgen ook voor meer comfort en strakkere wegligging. De sportuitlaat geeft de finishing touch door subtiel het motorgeluid iets duidelijker hoorbaar te maken.

In het interieur zien we het mooie Cinnamon leder en een walnoothouten dashboard met eerder genoemde badge en met een RVS afwerking rond de tellers. Ook hier zijn enkele veranderingen aangebracht om het geheel te verfraaien. De kunststof stuurkolom cover is vervangen door een RVS exemplaar en het standaard stuurwiel door een houten MotoLita stuur. De chassisbalk voor de stoelen is voorzien van een mooie RVS cover. Ook hier is over het comfort nagedacht. Zo zijn de rugleuningen van de verstelbare sportstoelen voorzien van opblaasbare lendensteunen. De Roadster wordt verder geleverd met de Mohair tonneacover en ramentas, die matchen bij het dak. Kortom, deze Morgan Roadster V6 verkeert in zeer goede staat, is voorzien van enkele unieke accessoires en is uitstekend onderhouden.

Hoeveel kost een Morgan Roadster verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Louwman Exclusive Cars B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken