Let op! Geld lenen kost geld
Mercedes-Benz E-klasse - 300 BlueTEC HYBRID Edition Sport Aut. | AMG-Pakket | Slechts 110.000KM | Parkeersensoren | - AutoWereld.nl
 

Algemeen

Prijs € 19.945
Bouwjaar Juni 2014
Kilometerstand 110.876 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Hybride
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 7
APK Ja, tot 04 juli 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken 5-TZT-39
Datum deel 1 27-06-2014
Topsnelheid 242 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 7,50 sec
Motorvermogen 150 kW (204 pk)
Aantal deuren 4-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 2143 cc
Energielabel A
Carrosserie Sedan
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Grijs metallic
Gewicht 1745 kg
Trekgewicht max 300 kg
Trekgewicht onger. 300 kg
Verbruik (±) 1 op 24
Introductiejaar november 2013
Meer modelinformatie

Aanbieder

Plexat Automotive B.V.
Driestweg 1

6721NG Bennekom

0318700683

https://plexatautomotive.nl/

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Regensensor
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
  • Sportstoelen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Overige
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 242 km/u
GVW: 2.430 kg
Wielbasis: 287 cm

Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara

Milieu
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 5

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 572 - € 603 per kwartaal

Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
- Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Servicebeurt - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
- Pakket 3 (€ 1.195): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt (naar fabrieksvoorschrift) - 6 maanden garantie

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel

Exterieur
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metallic lak
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging

Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning

Overig
- Zwart dak

= Bijzonderheden =

Sportieve en goed onderhouden Mercedes E-klasse. Loopt en rijd uitstekend en heeft door de combinatie een prachtige uitstraling! Officieel Nederlands geleverde E-klasse met een lage aantoonbare kilometerstand.

AMG-PAKKET | SLECHTS 110.000KM | PARKEERSENSOREN | VOLLEDIGE HISTORIE | AUTOMAAT | NL. AUTO |

Van oorsprong Nederlandse Mercedes E300 in de mooiste kleurstelling en met de mooiste opties. Loopt en rijd als nieuw en is voorzien van Historie. Helemaal de juiste E-klasse. Voorzien van de mooiste opties en aantoonbaar slechts 110.000km gereden. De vorige eigenaar was erg zuinig op de auto en dat straalt er aan elke zijde vanaf! Indien u op zoek bent naar een heerlijke en betrouwbare reiswagen mag u deze absoluut niet overslaan! Origineel Nederlands geleverd met alle documentatie aanwezig en in keurige staat! Volledige historie is aanwezig! We hebben het hier over de meest mooie kleurencombinatie namelijk een grijs exterieur met een zwart lederen interieur! Uniek en smaakvol! Zowel van binnen als buiten is de auto in een nette staat! De remmen rondom zijn ook nog in orde en ook de banden hebben nog een prima profiel. We mogen dus wel stellen dat u hier een goede koop aan hebt!

Ook de optielijst is lang, hieronder een greep eruit:
- Lederen stoelen
- AMG-Pakket
- Parkeersensoren rondom
- Automaat
- Navigatiesysteem
- Climate control
- Historie
- Etc..

Kortom een heerlijke fijne auto! Horen we het van u als u interesse heeft?

Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.
Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683.

LET OP:

Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!

Hoeveel kost een Mercedes-Benz E-klasse verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Plexat Automotive B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken