Let op! Geld lenen kost geld
Lexus GS - 300 Executive / Youngtimer / Ned Auto / NAP / MCC / Gouda - AutoWereld.nl
 

Lexus GS - 300 Executive / Youngtimer / Ned Auto / NAP / MCC / Gouda

2006, Benzine, Automaat, Sedan, Groen
€ 8.490
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 227.620 km

Algemeen

Prijs € 8.490
Bouwjaar 2006
Kilometerstand 227.620 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 23 oktober 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken 53-SH-LL
Datum deel 1 13-01-2006
Topsnelheid 240 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 7,20 sec
Motorvermogen 183 kW (249 pk)
Aantal deuren 4-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 6-cilinder
Cilinderinhoud 2995 cc
Energielabel E
Carrosserie Sedan
Kleur Groen (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Groen metallic
Gewicht 1595 kg
Trekgewicht max 2000 kg
Trekgewicht onger. 750 kg
Verbruik (±) 1 op 11
Introductiejaar april 2005
Meer modelinformatie

Aanbieder

Mulder Car Company
Kampenringweg 7

2803PE Gouda

0634844213

www.muldercarcompany.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • ESP
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederenbekleding
  • Regensensor
  • Schuifdak
  • Stoelverwarming
  • Stuurbekrachtiging
  • Xenon verlichting
Multimedia
  • Navigatiesysteem
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 240 km/u
GVW: 2.125 kg
Wielbasis: 285 cm

Interieur
Interieurkleur: Beige

Milieu
CO₂-uitstoot: 232 g/km
Emissieklasse: Euro 4

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik in de stad: 14,4 l/100km (1 op 6,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,2 l/100km (1 op 13,9)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 269 - € 297 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Houten stuurwiel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + DVD
- Spraakbediening
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen

Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metallic lak
- Mistlampen voor

Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor

Overig
- Isofix
- Navigatie-pakket (Achteruitrijcamera, Navigatie-systeem full map + DVD, Spraakbediening)

= Bijzonderheden =

Goed rijdende origineel Nederlands geleverde GS 300 met super zachte V6 motor. Is voorzien met alle denkbare opties en was toen zeker zijn tijd ver vooruit!. Zeer gunstig te rijden als Youngtimer. Dak werkt niet meer en er zit een scheur in de voorruit en hij moet nog naar de poetser.
Het zijn de harmonieuze vormgeving en de hoogstaande technologie die de Lexus GS zo begerenswaardig maken. Met een zescilinder motor en een automatische transmissie beschikt deze Lexus over uitstekende prestaties. Het interieur is luxe uitgevoerd met leren bekleding. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Voor extra lichtinval en een frisse luchtstroom zorgt het elektrisch bediende panoramadak. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook elektrische zonnerollo voor de achterruit, 18 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-achterlichten en elektrisch bedienbare ramen voor.

Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. U bedient het navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem via knoppen op het stuur, of zelfs met uw stem. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Altijd goed zicht? De regensensor zorgt ervoor! Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn houten stuurwiel, keyless entry, isofix-aansluiting, boordcomputer en lederen versnellingspook.

In de Lexus GS heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Is de bandenspanning aan de lage kant? Dan geeft het bandenspanningscontrolesysteem direct een seintje. Hill hold control houdt de handrem vast op een helling. Wegrijden was nog nooit zo gemakkelijk. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.

Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.

Alle prijzen zijn zo NETTO meeneem prijzen tenzij ander vermeld. DUS GEEN RIJKLAARMAAK KOSTEN! Wilt u dat ik de auto voor u bij aflevering een onderhoudsbeurt laat geven en/of wilt u aanvullende garantie op een auto, kan ik dit voor u tegen meerprijs regelen. De kosten van onderhoudsbeurt zijn € 275,-. Ook kunnen wij u zes maanden aanvullende beperkte garantie (mits de betreffende auto aan de daarvoor door Autotrust gestelde voorwaarden voldoet), kosten hiervan zijn € 275,-. Wij stellen zelf het kenteken op uw naam u krijgt bij de auto een Nationale Auto Pas.

U bent altijd van harte welkom om bij de auto te komen kijken en er mee proef te rijden, 7 dagen per week en ook buiten openingstijden, 24/7. Ik zet een vers kopje koffie of thee voor je. Wel even bellen, ik ben niet altijd aanwezig. Alle inruil is mogelijk. Ik ben open op afspraak, het adres is Kampenringweg 7, 2803 PE Gouda. Voor meer foto's kijk op www.muldercarcompany.nl. Ik ben gespecialiseerd in kleine automaten en heb er altijd een aantal op voorraad. Specificaties worden zo nauwkeurig mogelijk ingevoerd. Voor fouten bieden wij onze excuses aan, maar er kunnen geen rechten aan worden ontleend.

BTW nummer: NL001964694B54
KvK nummer : 55411045
IBAN: NL39 RABO 0393 0865 18
RDW nr.: 55882

Hoeveel kost een Lexus GS verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Mulder Car Company

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken