Jaguar XKR - 5.0 V8 S/C Coupé - AutoWereld.nl
 

Jaguar XKR - 5.0 V8 S/C Coupé

08-2011, Benzine, Automaat, Cabriolet, Zwart
€ 39.500
141.148 km

Algemeen

Prijs € 39.500
Bouwjaar Augustus 2011
Kilometerstand 141.148 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 23 augustus 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken J-113-FS
Datum deel 1 23-08-2011
Topsnelheid 250 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 4,80 sec
Motorvermogen 375 kW (510 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 8-cilinder
Cilinderinhoud 5000 cc
Energielabel G
Carrosserie Cabriolet
Kleur Zwart
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1724 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 8
Introductiejaar februari 2009
Meer modelinformatie

Aanbieder

Bart de Smidt
Kuyerhuislaan 48

8024PE Zwolle

0651372457

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • ESP
  • Getint glas
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Boordcomputer
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Elek. verstelbare spiegels
  • Elek. verstelbare stoelen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Lederen bekleding
  • Lendesteun
  • Regensensor
  • Schuif-/kanteldak
  • Stoelverwarming
  • Stuurbekrachtiging
  • Xenon verlichting
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalen velgen
  • Sportstoelen
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • Spoiler
Overige
  • -keyless entry
  • -stoelverwarming
  • -stoelventilatie
  • - B&W geluidsinstallatie
  • - glascoating
  • - elektrische kap (rijdend te openen)
  • - automatisch groot licht
  • - lampen die met de bocht meedraaien

Extra informatie

Ik verkoop mijn schitterende en goed onderhouden BLACK JAG omdat ik nu mijn ultieme droomauto wil gaan kopen. Ik heb haar in de 3 jaar dat ik haar heb gehad ook goed onderhouden en vertroeteld (alleen met de hand gewassen bijvoorbeeld en alleen hoge kwaliteit brandstof getankt)
Mijn Jaguar biedt heel veel Value For Money want ja die schitterende tijdloze looks in combinatie met de brute V8 is het een auto met meerdere gezichten. Dit is ook DE reden dat ik hem in januari 2022 heb aangeschaft. Snel als het moet maar vooral lekker toeren door het landschap . Tel daarbij op dat ik deze beauty weg wil doen voor slechts € 39.500,- . Kortom heel veel auto voor een bescheiden prijs
.
Zij is van alle gemakken voorzien en een paar highlights zijn airco, stoelverwarming, stoelventilatie, elektrische stoelen, lendesteun losjes of wat strakker, Cruise control, automatische stuurkolom, meesturende koplampen, B&W speaker set, automatic high beam, track button, elektrische kap(rijdend te openen) etc. De nieuwwaarde is dan ook € 166.000,-

De JAG wordt door mij alleen in de mooie maanden gereden (van April t/m Oktober) en als ik er niet in rij staat zij altijd binnen in een verwarmde garage.

De Jaguar kan heel beschaafd toeren en in comfort stand pruttelt zij rustig met lage toeren door het glooiende landschap maar zij heeft ook een heel ander gezicht zodra je de knop CIRCUITMODUS indrukt. Dan verandert zij in een brute ongetemde kat die haar klauwen in de weg kan zetten en met veel gebrul haar weg vervolgt. Ja dan weet je dat er 510 PK in het vooronder ligt. Het geluid van deze motor is bij een cabriolet zo veel leuker dan in een coupe, alsof er een heel orkest trompetters in de achterbak zitten. Het is gewoon verslavend om af en toe lekker wat gas te geven!
De Historie:
Ik kocht de Jaguar in januari 2022 van een alleraardigste man die als hobby had leuke auto's uit Amerika in te voeren en er dan zelf mee te rijden en die dan weer doorverkoopt. De auto is Amerikaans geleverd in het jaar 2011 en heeft in California gereden. Daar is in 2018 een motorprobleem ontstaan. (Ik heb een volledig EPIC VIN Car History Rapport) De kettinggeleiders waren niet goed en dat is een bekend probleem bij Jaguar. In principe hebben alle XKR's uit deze periode deze problemen of kunnen die gaan krijgen. Deze kettinggeleiders breken namelijk makkelijk af omdat die van plastic zijn waardoor de hele timing weg is met als gevolg een beschadigde krukas. Er is dus een andere krukas op gezet in Nederland in 2020 en de gehele motor is toen gereviseerd. Uiteraard zijn er toen aluminium kettinggeleiders op gezet zodat dit probleem zich niet meer kan voordoen. Dit alles is gebeurt rondom de 125.000 km.
Ik heb vervolgens de auto gekocht in deze staat en heb hem meteen laten glascoaten en een paar delen laten spuiten (puur optische verbeteringen , geen schade! )
Inmiddels rij ik al weer 15.000 km probleemloos en heb uiteraard de normale beurten laten uitvoeren.
-14-02-2022 : glas coating optisch spuitwerk (€1564,-)
-20-02-2022 : Achteras ophanging vervangen (was APK punt) en een grote beurt (€5691,-)
-10-07-2023 : APK olie vers, filters nieuw, Airco vullen, Remmen reiningen etc. (€722,-)
-15-01-2024 : Volledige kap laten vervangen (€3250,-)
-07-06-2024 : reparatie ruitensproeier en APK (€78,-)
-27-08-2024 : onderhoudsbeurt olie verversen (€533,-)
-02-10-2024 : sproeierpomp vervangen ruitenspr, gassteunen voor motorkap verv (€610,-)

Ben jij serieus geinteresseerd in mijn auto, bel mij gerust dan kan ik je er vast nog wel meer over vertellen onder het genot van een vers kopje koffie.
Mijn telefoonnummer is 06-51372457. (7 dagen in de week bereikbaar en anders even VM inspreken)

Hoeveel kost een Jaguar XKR verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Bart de Smidt

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken