Ford Focus - 1.6-16V Ghia | NAP | Airco | Leder | LMV | Futura - AutoWereld.nl
 

Ford Focus - 1.6-16V Ghia | NAP | Airco | Leder | LMV | Futura

09-2004, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Grijs
€ 2.250
199.996 km
Prijs € 2.250
Bouwjaar September 2004
Kilometerstand 199.996 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 30 augustus 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken 71-PP-NN
Datum deel 1 30-09-2004
Topsnelheid 185 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 11,20 sec
Motorvermogen 74 kW (101 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1596 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1044 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 15
Introductiejaar augustus 2001
Meer modelinformatie

Aanbieder

Jeroen
Woerden

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
  • Hoofdsteunen achter
  • Mistlampen
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Climate Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Elek. verstelbare spiegels
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Lederen bekleding
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalen velgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur

Extra informatie

Comfortabel – zuinig – veilig – betrouwbaar!
Goed in z’n opties, goed onderhouden, origineel Nederlands, logische tellerstand, alle boekjes en 2 sleutels erbij.

Goedkope auto in de MRB want wel ruim maar niet zwaar (1.044 kg), 199.996 km, bouwjaar 2004, APK t/m 30 augustus 2025.

Mooie optielijst
Lederen interieur en stuur, elektronisch geregelde airco, navi + cd-wisselaar, ABS, stuurbekrachtiging, centrale vergrendeling met ab, elektrisch bediende ramen en spiegels, nette lichtmetalen velgen, achterbank in delen neerklapbaar, metallic lak, airbags, boordcomputer, verstelbaar stuur, mistlampen voor, zonneschermpjes (privacy shades) achter.

Veel recent onderhoud
Oa nieuwe remschijven en remblokken, 4 nieuwe Vredestein 4-seizoenen banden, nieuwe Varta accu, oliebeurt, filters en vloeistoffen ververst

Alles werkt naar behoren, start, loopt, rijdt en remt altijd goed. Is er dan niets aan te merken? Jawel, veel spoortjes van de voorruitverwarming hebben het inmiddels begeven. Maar hoeveel auto’s hebben in deze prijsklasse sowieso voorruitverwarming? Ik mis het persoonlijk niet, maar is natuurlijk op te lossen met een nieuwe voorruit.

Prijs
Natuurlijk is dit een vraagprijs, maar verwacht geen reactie op vragen over de prijs, onderhandelen doen we naast de auto.

Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Jeroen

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken