
Fiat 500 - 86pk TwinAir Lounge|RIJKLAAR|HALFLEER|2E EIG|GARANT

Algemeen
Prijs | € 6.690 |
Bouwjaar | September 2011 |
Kilometerstand | 67.712 km ![]() |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 5 |
APK | Ja, tot 29 september 2025 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 60-SHG-7 |
Datum deel 1 | 29-09-2011 |
Topsnelheid | 173 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
Aantal deuren | 3-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 2-cilinder |
Cilinderinhoud | 900 cc |
Energielabel | A |
Carrosserie | Hatchback |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | Grijs Metallic |
Gewicht | 905 kg |
Trekgewicht max | 800 kg |
Trekgewicht onger. | 400 kg |
Verbruik | (±) 1 op 25 |
Introductiejaar | september 2010 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
RIJKLAARPRIJS|INRUIL MOGELIJK|GARANTY|KAN DIRECT MEE|OP AFSPRAAK OPEN, OOK OP ZONDAG|VERGEET UW BETAAL-LIMIET NIET TE VERHOGEN ;-)
Fiat 500 86pk TwinAir Lounge|RIJKLAAR|HALFLEER|2E EIG|GARANT
- Kenteken: 60-SHG-7
- Merk: Fiat
- Model: 500
- APK tot: 29-09-2025
- Tellerstand: 67712 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld 5
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Grijs Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: grijs
- Interieurnaam: Grijs Halfleer
- Motorinhoud: 900 cc
- Aantal cilinders: 2
- Motorcode: 312A2000
- Vermogen: 63 kW / 86pk
- Ledig gewicht: 905 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 4.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 355 cm
- Hoogte: 1488 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 88 - 95 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Bijzondere opties & accessoires
- AUX aansluiting
- AUX en USB aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airconditioning
- Bluetooth
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- GEEN IMPORT
- Garantie
- Half lederen bekleding
- Hoofdsteunen achter
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Multimedia-voorbereiding
- ROOKVRIJ
- Reservewiel
- Sportvelgen
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- TWEEDE EIGENAAR
- USB aansluiting
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Sportvelgen
Infotainment
- AUX aansluiting
- AUX en USB aansluiting
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- USB aansluiting
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Half lederen bekleding
- Hoofdsteunen achter
- Isofix
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- ROOKVRIJ
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Airconditioning
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- GEEN IMPORT
- Garantie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- NIEUWE APK
- Passagiersairbag
- TWEEDE EIGENAAR
- UNIEK!!
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Reservewiel
Verkoopprijs: € 6.690,- (marge-auto)
Kenteken: 60-SHG-7
Bouwjaar: 2011
Kleur: Antraciet Metallic
Km-stand: 67.712 km NAP
Garantie: 3 weken JVH CAR GARANTY (3, 6 of 12 maanden mogelijk tegen meerprijs)
Historie: Boekjes erbij!! 2 sleutels aanwezig. Dealer onderhouden!
Onderhoud: 04-2025 onderhoud gekregen bij 67.000 km
APK: T/M 00-04-2026
04-2025 afleverbeurt gekregen
04-2025 onderhoudsbeurt gehad
04-2025 NWE APK gekregen
Strakke stoere Fiat 500 86pk met half lederen bekleding, van de tweede eigenaar!! Origineel Nederlands, dealer onderhouden en is rijklaar! 4 goede zomerbanden rondom, safety first! :-) Zuinig, scherp geprijsd, betrouwbaar en lage wegenbelasting. Ook dit is weer een leuk en strak exemplaar. Bent u de nieuwe eigenaar?
Echt te zien dat er altijd super netjes met de auto is omgegaan. Auto rijdt en schakelt goed. Netjes 2 sleutels erbij. Super goed onderhouden, ziet er strak uit! AUX/USB aanwezig voor eigen muziek! Echt een super leuke en zuinige auto. Leuk als eerste auto of als auto erbij!
Nu staat de auto rijklaar in de verkoop bij ons. Wij hebben de auto volledig laten checken door een externe garage. De auto heeft geen gebreken en heeft nu net onderhoud gehad (aantoonbaar). U kunt dus genieten van een auto die rijklaar en direct mee te nemen is. We hebben graag leuke zuinige auto's in onze voorraad. Is dit de auto waar u naar op zoekt bent? Check al onze foto's op www.jvhcarconsulting.nl en laat het ons weten. ;-)
JVH CAR CONSULTING kan alleen op afspraak worden bezocht. JVH is RDW-erkend en kan door middel van RDW-leges vakkundig 24/7 auto's tenaamstellen en vrijwaren op locatie!! U kunt uw nieuwe auto dus direct meenemen, ook op zondag. :-)
LET OP: verhoog uw pin-/betaallimiet tijdig, dit kan soms tot 4 uur duren voordat dit is aangepast!
FLEXIBEL
Heeft u geen tijd, of de deur niet uit mogen/kunnen. Wij kunnen ook elders met u op locatie afspreken of bij u thuis langskomen. Wij zijn flexibel, en willen ons zoveel mogelijk aan uw agenda aanpassen. Rhenoy is een pittoresk dorpje aan de Linge. Het ligt precies tussen Utrecht en Den Bosch in. Voor beide steden is het 20 minuten rijden, en wordt omringd door de A2, A15 en A27. Super centraal dus!
ONZE WERKWIJZE
Alle voorraadauto's worden rijklaar gemaakt (anders dan dat in de advertentie "zo meeneemprijs" of "inruilkoopje" wordt vermeld). Dat betekent dat de ingekochte auto altijd elders technisch wordt gekeurd en een geldige APK heeft voordat deze voor verkoop wordt aangeboden. Daarbij wordt te allen tijden het onderhoud uitgevoerd (op factuur aantoonbaar) wat naar slijtage, kilometerstand en/of leeftijd nodig is. Denk hierbij aan, banden, remmen, distributieriem/ketting, water- / aircopomp, wiellagers etc. etc.
Alle auto’s uit eigen voorraad worden bij JVH CAR CONSULTING voor rijklaarprijzen met wettelijke garantie verkocht. Daarnaast krijgt u bij aanschaf van uw auto voor de rijklaarprijs standaard 3 weken JVH CAR GARANTY. Ook wanneer de auto ouder is dan 12 jaar en/of meer dan 200.000km heeft gereden. Daarnaast kunnen wij u altijd goed vertellen hoe de auto er technisch en optisch bijstaat. En wat wij in de auto hebben moeten investeren om deze rijklaar te laten zijn.
U kunt ervan uit gaan dat u een deugdelijk product koopt. Het product moet doen wat de klant er redelijkerwijs van mag verwachten. Afhankelijk van Merk, model, kilometerstand, leeftijd, prijs en informatie ten tijde van verkoop/aankoop.
U bent altijd vrij om bij een onafhankelijke partij in de buurt een aankoopcheck uit te laten voeren. De gemaakte kosten zijn echter voor uw eigen rekening.
JVH Car Consulting probeert zo transparant mogelijk naar u te zijn. Wij vinden het belangrijk dat onze klanten weten wat er wordt aangeschaft en dat er na aanschaf niet meteen grote verrassingen voor onze klanten zijn. Wij spelen open kaart met u! U ook met ons?
Deze advertentie is zo zorgvuldig mogelijk gemaakt, echter zijn fouten niet uit te sluiten. JVH CAR CONSULTING sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit. Voor meer informatie of vragen kunt u contact met ons opnemen via www.jvhcarconsulting.nl
Met vriendelijke groet,
Jesse van Hofwegen
JVH CAR CONSULTING
JVH Car Consulting
Lingedijk 42
4152 EB Rhenoy
06 21 25 33 64
jessevanhofwegen@outlook.com
www.jvhcarconsulting.nl
Hoeveel kost een Fiat 500 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.