
Fiat 500 - 1.0 Hybrid Dolcevita *carplay *cruise *16.300 km
Algemeen
Prijs | € 15.440 |
Bouwjaar | 2022 |
Kilometerstand | 16.266 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 6 |
APK | Bij aflevering |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | - |
Datum deel 1 | 26-10-2022 (import) |
Topsnelheid | 167 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 13,80 sec |
Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
Aantal deuren | 3-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 3-cilinder |
Cilinderinhoud | 999 cc |
Energielabel | B |
Carrosserie | Hatchback |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | Grigio (grijs metallic) |
Gewicht | 955 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | (±) 1 op 22 |
Introductiejaar | januari 2021 |
Meer modelinformatie |

Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 167 km/u
Wielbasis: 230 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Dit pakket omvat 1. een geldige APK van minimaal zes maanden; 2. de kosten van kenteken en tenaamstelling; 3. een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen; 4. een complete professionele poetsbeurt; 5. voldoende brandstof. Tegen meerprijs bieden wij een nóg uitgebreider afleverpakket en/of een aanvullende garantie.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Hoofdsteunen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Toerenteller
- Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side
- Airbag passagier
Overig
- Android Auto
- Apple Car Play
= Bijzonderheden =
Nieuwstaat! Deze fraaie Fiat 500 Dolcevita heeft nog geen 16.300 km gereden. De hybride motor kan dus nog wel een tijdje mee ;-) Het betreft een moderne combinatie van een benzinemotor met elektrische ondersteuning, Dat systeem werkt volledig automatisch - geen omkijken naar. Dat geldt ook voor het opladen; ook dat gebeurt vanzelf tijdens het rijden. Er komt dan ook geen kabel, laadpaal of stekker aan te pas. Compleet zorgeloos dus. En laat dat nou precies de betekenis zijn van dat fraaie typisch Italiaanse begrip 'dolce vita'. Enfin, alle kans voor jou dus om in de praktijk te ervaren hoe dat voelt ...
Leukwagentje.nl is gespecialiseerd in Fiat 500 en MINI. Wij hebben altijd circa zeventig auto's op voorraad. Bekijk ons complete aanbod op www.leukwagentje.nl.
Onze score voor klanttevredenheid is uniek. Wij hebben al meer dan 700 recensies mogen ontvangen. En àlle klanten geven ons de maximale score van vijf sterren! Daar zijn we maar wat trots op. Leukwagentje.nl blijft zich inspannen om het zijn klanten helemaal naar de zin te maken.
Inruil en financiering mogelijk! Bereken de maandelijkse kosten eenvoudig met de calculator op onze website.
Voor een proefrit of meer informatie neem contact op met:
Wessel Kok
Leukwagentje.nl
Gildenstraat 10
5492 NN Sint-Oedenrode
+31 (0) 6 573 15 111
wessel@leukwagentje.nl
www.leukwagentje.nl
Zeven dagen per week
van 09:00 tot 20:00 uur
op afspraak geopend
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal zes maanden en de kosten van kenteken en tenaamstelling. Tevens is inbegrepen een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Daarnaast krijgt de auto een professionele poetsbeurt. De auto wordt aangeboden met de optie Autotrust Garantie, de reparatiekostenverzekering voor occasions. Hiervoor geldt een meerprijs. Ook onderhoud (servicebeurt) bieden wij je graag tegen een meerprijs aan.
Wij maken elke advertentie met de meeste zorgvuldigheid. Het kán echter voorkomen dat uit de automatische voertuiginformatie een optie naar voren komt die helaas toch niet op de auto aanwezig is. Gelukkig gebeurt dat maar héél zelden. Wil je absolute zekerheid? Neem dan een kijkje in onze showroom. Je bent van harte welkom!
#leukwagentje #leukwagentjenl #fiat500 #fiat500e #500e #fiat500specialist #Fiat #500 #fiat500electric #leuk #wagentje #elektrischeauto #elektrischrijden #auto #automaat #500elektrisch #fiat500owners #fiat500lovers #fiat500club #fiat500clubnederland #occasion #automotive #cars #carsofinstagram #carporn #nederland #sintoedenrode
Hoeveel kost een Fiat 500 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.