Let op! Geld lenen kost geld
Daihatsu Cuore - 1.0i 3drs Nagano Aut4 * dealergarantie * - AutoWereld.nl
 

Daihatsu Cuore - 1.0i 3drs Nagano Aut4 * dealergarantie

2004, Benzine, Automaat, Hatchback, Grijs
€ 2.950
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 113.929 km

Algemeen

Prijs € 2.950
Bouwjaar 2004
Kilometerstand 113.929 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 4
APK Bij aflevering
BTW auto Nee, marge
Kenteken 42-NZ-JH
Datum deel 1 15-04-2004
Topsnelheid 150 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 15,90 sec
Motorvermogen 43 kW (58 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 989 cc
Energielabel D
Carrosserie Hatchback
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Warm Silver Metallic (grijs metallic)
Gewicht 700 kg
Trekgewicht max 600 kg
Trekgewicht onger. 250 kg
Verbruik (±) 1 op 17
Introductiejaar mei 2003
Meer modelinformatie

Aanbieder

Autobedrijf Bedeaux B.V.
Dorpstraat 4

6923AE Groessen

0316-523811

www.bedeaux.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Getint glas
Comfort
  • Elek. bedienbare ramen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Stuurbekrachtiging
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Bumpers in carrosseriekleur

Extra informatie

Algemene informatie
Constructiejaar: 2004-04
Modeljaar: 2003

Prestaties
Topsnelheid: 140 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 341 x 148 x 150 cm
Wielbasis: 238 cm

Interieur
Interieur: Zwart, Stof

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 51 - € 56 per kwartaal

Garantie
Garantie: Bedeaux garantie
Garantie: levering met dealeronderhoud, verse apk en 6 maanden garantie op de aandrijflijn.

= Aanvullende opties en accessoires =

Specifiek
- hoedeplank
- set stootstrips

Overige
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbags voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Radio voorbereiding
- Toerenteller

= Bijzonderheden =

Mega-degelijke Japanse hoog-zittende automaat met ruime instap en stuurbekrachtiger. Voorzien van een echte automaat ! / 6 MAANDEN GARANTIE OP DE AANDRIJFLIJN

Auto's bekijken kan op ma /vr van 8u-17u en zaterdags op afspraak. Wilt u dan ook een inruilvoorstel ontvangen of een proefrit maken ? Dan altijd afspreken i.v.m. mijn aanwezigheid. Groet Arthur Bedeaux 06-51994777. Uw nieuwe auto is geheel rijklaar geprijsd ! Dit omvat* o.m.: Vakgarage® onderhoud volgens fabrieksvoorschrift, verse apk-keuring, aircosysteem afvullen, 6/12 maanden Bovag garantie, 25 euro brandstof en de tenaamstelling.(* met een vraagprijs vanaf 4500 euro ). Desgewenst: 12 maanden Europese Vakgarage® pechhulp voor 50 euro. Wij zijn sinds 1969 aangesloten bij de Bovag. U kunt voor € 199,- de autolak laten voorzien van een pantser. Deze Waxoyl 100+ lakverzegeling zorgt dat uw autolak zijn diepe glans behoudt, en voorkomt invloeden van buitenaf. Onze auto’s zijn van dealerkwaliteit, en mogen Dekra gekeurd worden. Interesse? Graag bezoek op afspraak ! / dit kan ook in de vroege avond. We reserveren de auto graag voor u, maar uitsluitend voor de duur van uw reistijd, bel daarom voor u vertrekt. > Al onze occasions zijn professioneel gepoetst ( gepolijst, in de was gezet, gerestyled indien nodig, lak bij-getipt, spot-repair indien nodig, en de bekleding gereinigd ). Er gaat bij ons nooit iemand teleurgesteld naar huis, omdat de auto niet mooi / netjes was. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kan het voorkomen dat de geadverteerde aanbiedingen/specificaties iets afwijken van de werkelijkheid. Controleer daarom voor aankoop, of de auto aan uw wensen voldoet.

Hoeveel kost een Daihatsu Cuore verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf Bedeaux B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken