Let op! Geld lenen kost geld
CUPRA Ateca - 2.0 TSI 4DRIVE Limited Edition 300pk+ l Akrapovic l Brembo l Pano l Virtual l Carbon l 360 - AutoWereld.nl
 
€ 39.949
71.906 km

Algemeen

Prijs € 39.949
Bouwjaar 2020
Kilometerstand 71.906 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 7
APK Bij aflevering
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 15-10-2020
Topsnelheid 247 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 5,20 sec
Motorvermogen 221 kW (300 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1984 cc
Energielabel F
Carrosserie SUV / Terreinwagen
Kleur Grijs (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Grijs metallic
Gewicht 1515 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 12
Introductiejaar januari 2020
Meer modelinformatie

Aanbieder

Zwaard Auto's
Kapitein Grantstraat 25

5015BA Tilburg

0653739242

https://www.zwaardautos.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • ESP
  • Getint glas
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lendesteun
  • Panoramadak
  • Regensensor
  • Stoelverwarming
Multimedia
  • Navigatiesysteem
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
  • Sportstoelen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
  • Dakrails
Exterieur
  • Spoiler
Overige
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Aandrijving: Vierwielaandrijving
Wielbasis: 263 cm
Acceleratie (0-100): 5,2 s
Topsnelheid: 247 km/u
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 243 - € 268 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Carbonafwerking interieur
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- DVD speler
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel

Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metallic lak
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
- Verwarmde voorruit

Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie

Overig
- File-assistent
- Technology Pack (Achteruitrij assistent, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, File-assistent, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor met correctie, Verkeersbord detectie)

= Bijzonderheden =

Cupra komt met een extra dik aangeklede Ateca om de hoek zetten. De Limited Edition komt, zoals de naam al een beetje verklapt, in een gelimiteerde oplage, de vier Nederlandse dealers kunnen op totaal vijf exemplaren rekenen.

De Cupra Limited Edition moet het van zijn uitrusting hebben, want op motorisch vlak passen de Spanjaarden niks aan. Dat wil zeggen: de 2,0-liter TSI turbo-benzinemotor met 300 pk en 400 Nm koppel wordt onaangepast in de neus gelegd. Standaard is de Ateca in zijn gelimiteerde jasje wel voorzien van enkele aanpassingen, zoals het Akropovic uitlaatsysteem en de 370 mm grote geventileerde Brembo-remschijven. Daarnaast vullen nieuwe 20 inch grote koperkleurige lichtmetalen wielen de wielkasten van de sportieve cross-over.

Op de eerste zitrij nemen we plaats op Petrol-blauwe Alcantara-kleurige kuipstoelen. Diezelfde kleurtint vinden we verder terug in de achterstoelen en op de deurpanelen. Verder biedt de Limited Edition standaard volledige ledkoplampen, een elektrisch bedienbare achterklep en een 8 inch groot touchscreen voor de multimedia met onder andere Apple CarPlay.

Cupra bouwt wereldwijd uiteindelijk 1.999 exemplaren van de speciale editie.
Kippenvel! Deze CUPRA Ateca maakt iedere rit opwindend. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. De sportstoelen geven u veel zitsteun. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Tot de uitrusting behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, aluminium dakrailing, dakspoiler en elektrisch inklapbare buitenspiegels.

Het slim uitgedachte digitale dashboard toont alle essentiële ritinformatie in één oogopslag. Met de 360 graden camera op deze auto wordt parkeren in smalle parkeerplekken een makkie dankzij het optimale zicht dat het apparaat levert. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Een massieve sound of fluisterzachte verstaanbaarheid? Het high performance audiosysteem presteert op topniveau. Telefoon onderweg aan de lader? Daar komt geen kabeltje aan te pas, want deze CUPRA Ateca is voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Met dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem met harde schijf, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst en regensensor is deze auto helemaal compleet.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze CUPRA bovendien dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

Zullen we deze sportwagen even klaarzetten voor een overtuigende testrit? We wachten op uw telefoontje!

Zwaard Auto's
Kapitein Grantstraat 25
5015 BA Tilburg
0653739242
www.zwaardautos.nl
Bezichtiging op afspraak

Wij kunnen 24/7 tenaamstellen.

Alle inruil mogelijk!

Hoeveel kost een CUPRA Ateca verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Zwaard Auto's

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken