Citroën C2 - 1.1i Ligne Prestige AIRCO /ELECTRISCH PAKKET 1 - AutoWereld.nl
 

Citroën C2 - 1.1i Ligne Prestige AIRCO /ELECTRISCH PAKKET 1

2004, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Zwart
€ 1.995
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 138.805 km

Algemeen

Prijs € 1.995
Bouwjaar 2004
Kilometerstand 138.805 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 24 juli 2025
BTW auto Nee, marge
Kenteken 60-NS-JT
Datum deel 1 30-01-2004
Topsnelheid 158 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 14,40 sec
Motorvermogen 44 kW (60 pk)
Aantal deuren 3-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1124 cc
Energielabel C
Carrosserie Hatchback
Kleur Zwart (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Zwart metallic
Gewicht 907 kg
Trekgewicht max 525 kg
Trekgewicht onger. 450 kg
Verbruik (±) 1 op 17
Introductiejaar september 2003
Meer modelinformatie

Aanbieder

RosCars
Plasweg 2A

3768AM Soest

0681547886

https://www.roscars.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Centrale deurvergrendeling
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Elek. bedienbare ramen
  • Stuurbekrachtiging

Extra informatie

Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,4 s
Topsnelheid: 158 km/u
GVW: 1.340 kg
Wielbasis: 232 cm

Interieur
Interieur: Oranje, Stof

Milieu
CO₂-uitstoot: 141 g/km
Emissieklasse: Euro 3

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal

Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): 3 weken RosCars Garantie: Alle auto’s uit eigen voorraad worden bij RosCars voor rijklaarprijzen met wettelijke garantie verkocht. Daarnaast krijgt u bij aanschaf van uw auto voor de rijklaarprijs standaard 3 weken garantie. Ook wanneer de auto ouder is dan 12 jaar en/of meer dan 200.000km heeft gereden. Daarnaast kunnen wij u altijd goed vertellen hoe de auto er technisch en optisch bijstaat. En wat wij in de auto hebben moeten investeren om deze rijklaar te laten zijn.

= Aanvullende opties en accessoires =

Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar

Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling

Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)

Overig
- AUX
- Bluetooth
- GEEN IMPORT
- USB

= Bijzonderheden =

CITROEN C2 ZWART AIRCO. VOORZIEN VAN ELEKTRISCH PAKKET WAARONDER ELECTRISCHE RAMEN EN AIRCO. HELE NETTE AUTO RIJDT EN SCHAKELT PERFECT.

KOM RIJDEN EN BELEVEN.

MAAK VOORAF EEN AFSPRAAK !

RosCars kan alleen op afspraak worden bezocht. Wij zijn RDW-erkend en kan door middel van RDW-leges vakkundig 24/7 auto's te naamstellen en vrijwaren op locatie.
U kunt uw nieuwe auto dus direct meenemen, ook op zondag.

FLEXIBEL
Heeft u geen tijd, of kunt u de deur niet uit ? Wij kunnen ook elders met u op een locatie afspreken of bij u thuis langskomen. Wij zijn flexibel, en willen ons zoveel mogelijk aan uw agenda aanpassen. Soest is een makkelijk te bereiken locatie. Het ligt precies tussen Utrecht en Amersfoort in. Voor beide steden is het 20 minuten rijden.

ONZE WERKWIJZE
Alle voorraadauto's worden rijklaar gemaakt (anders dan dat in de advertentie "zo meeneemprijs" of "inruilkoopje" wordt vermeld). Dat betekent dat de ingekochte auto altijd elders technisch wordt gekeurd en een geldige APK heeft voordat deze voor verkoop wordt aangeboden. Daarbij wordt te allen tijden het onderhoud uitgevoerd (op factuur aantoonbaar) wat naar slijtage, kilometerstand en/of leeftijd nodig is. Denk hierbij aan, banden, remmen, distributieriem/ketting, water- / aircopomp, wiellagers etc. etc.

Alle auto’s uit eigen voorraad worden bij RosCars voor rijklaarprijzen met wettelijke garantie verkocht. Daarnaast krijgt u bij aanschaf van uw auto voor de rijklaarprijs standaard 3 weken garantie.. Ook wanneer de auto ouder is dan 12 jaar en/of meer dan 200.000km heeft gereden. Daarnaast kunnen wij u altijd goed vertellen hoe de auto er technisch en optisch bijstaat. En wat wij in de auto hebben moeten investeren om deze rijklaar te laten zijn.

U kunt ervan uit gaan dat u een deugdelijk product koopt. Het product moet doen wat de klant er redelijkerwijs van mag verwachten.
Afhankelijk van Merk, model, kilometerstand, leeftijd, prijs en informatie ten tijde van verkoop/aankoop.

U bent altijd vrij om bij een onafhankelijke partij in de buurt een aankoopcheck uit te laten voeren. De gemaakte kosten zijn echter voor uw eigen rekening.

Deze advertentie is zo zorgvuldig mogelijk gemaakt, echter zijn fouten niet uit te sluiten. RosCars sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie nadrukkelijk uit. Voor meer informatie of vragen kunt u contact met ons opnemen via www.roscars.nl

Hoeveel kost een Citroën C2 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met RosCars

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken