
Chevrolet Camaro - USA SS Hydra-Matic
Algemeen
Prijs | € 89.950 |
Bouwjaar | 2021 |
Kilometerstand | 24.590 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automaat |
Aantal versnellingen | - |
APK | - |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | - |
Datum deel 1 | 04-06-2021 |
Motorvermogen | 338 kW (460 pk) |
Aantal deuren | 2-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 8-cilinder |
Cilinderinhoud | - |
Energielabel | - |
Carrosserie | Coupé |
Kleur | Zwart |
Oorspronkelijke kleur | Zwart |
Gewicht | - |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |

Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
Extra informatie
Chevrolet Camaro SS 6.2l V8 461hk Hydramatic
- Merk: Chevrolet USA
- Model: Camaro
- Tellerstand: 24590 KM
- Carrosserievorm: Coupé
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder
- Aantal cilinders: 8
- Vermogen: 338 kW / 460pk
- Aantal zitplaatsen: 4
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Centrale vergrendeling
Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
Een goed onderhouden en mooie Chevrolet Camaro SS uit 2021, oftewel het "nieuwe" model met een facelift. De auto heeft slechts 1 vorige eigenaar gehad en wordt elk jaar goed onderhouden. Alle documentatie en bonnen zijn bewaard gebleven. Voorzien van twee aparte dempers voor het uitlaatsysteem (uitsparing van 2,25 inch) die met een afstandsbediening worden bediend. Wanneer de dempers open zijn, komt de fantastische signatuur van een eerlijke Yankee naar voren: een echte V8-grom.
Voorzien van: Volledig leer, Geventileerde voorstoelen, Elektrische bestuurdersstoel met geheugen, Head-up display, BOSE-geluidssysteem, Achteruitrijcamera, Apple CarPlay / Android Auto, Dode hoek warschuwing, Xenon koplampen, Cruise control.
Deze auto staat in Zweden, de prijs is inclusief BTW, BPM, transport naar NL en NL kenteken.
De auto wordt in Nederland gepoetst en voorzien van een Keramische coating van Riwax.
Marge auto.
Wij zijn gespecialiseerd in de import van auto's uit Zweden. Is dit niet de juiste uitvoering of heeft u hem liever met andere opties of in een andere kleur? Wij kunnen u helpen met het zoeken van de juiste auto.
Wijtos Automotive
Zuiderlaan 32
6905AD Zevenaar
0651840523
info@wijtos.nl
wijtos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Chevrolet Camaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.